- -5,11 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | ABS |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 1300 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Функции | Поставка за стена, Монтаж на стена |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 1 |
| Комплект | Не |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Професионална |
| Ширина | 10 cm |
| Дължина | 21 cm |
| Гаранция | 24 месеца |