- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | ABS |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 1300 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Λειτουργίες | Поставка за стена, Монтаж на стена |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 1 |
| Σειρά | Οχι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Επαγγελματική |
| Πλάτος | 10 cm |
| Μήκος | 21 cm |
| Εγγύηση | 24 luni |