- -5,11 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | ABS |
| Culoare | Alb |
| Putere | 1300 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Functii | Perete, Montare pe perete |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 1 |
| Set | Nu |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Profesional |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Garanție | 24 luni |