- -51,18 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Пластмаса |
| Цвят | Сребрист |
| Мощност | 1600 W |
| Включени аксесоари | Концентратор, Дифузер |
| Функции | Йонизация, Студена въздушна струя |
| Степен скорости | 3 |
| Нива температура | 4 |
| Комплект | Да |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 7.9 cm |
| Дължина | 9.7 cm |
| Дължина на кабела | 3.3 m |
| Тегло | 0.820 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |