- -51,18 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Εξουσία | 1600 W |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Ρεύμα ψυχρού αέρα |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 7.9 cm |
| Μήκος | 9.7 cm |
| Μήκος καλωδίου | 3.3 m |
| Βάρος | 0.820 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |