- -51,18 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic |
| Culoare | Argint |
| Putere | 1600 W |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Ionizare, Jet de aer rece |
| Trepte de viteza | 3 |
| Trepte temperatura | 4 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 7.9 cm |
| Lungime | 9.7 cm |
| Lungime cablu | 3.3 m |
| Greutate | 0.820 Kg |
| Garanție | 24 месеца |