- Нов продукт

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Пластмаса, ABS |
| Цвят | Розов |
| Мощност | 1600 W |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Включени аксесоари | Дифузер |
| Функции | Йонизация, Cool shot, 2 нива на мощност, Въртящ се кабел, 2 нива на температурата |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 2 |
| Комплект | Не |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 7 cm |
| Дължина | 16 cm |
| Тегло | 433 g |
| Гаранция | 24 месеца |