- Produs nou

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic, ABS |
| Culoare | Roz |
| Putere | 1600 W |
| Tensiune alimentare | 220 - 240 V |
| Accesorii incluse | Difuzor |
| Functii | Ionizare, Cool shot, 2 trepte putere, Cablu rotativ, 2 trepte temperatura |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 2 |
| Set | Nu |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 7 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Greutate | 433 g |
| Garanție | 24 luni |