- Νέο προϊόν

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό, ABS |
| Χρώμα | Ροζ |
| Εξουσία | 1600 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 - 240 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Cool shot, 2 επίπεδα ισχύος, Περιστρεφόμενο καλώδιο, 2 επίπεδα θερμοκρασίας |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 2 |
| Σειρά | Οχι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 7 cm |
| Μήκος | 16 cm |
| Βάρος | 433 g |
| Εγγύηση | 24 μήνες |