- -5,11 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 2100 W |
| Включени аксесоари | Концентратор |
| Функции | Cool shot, AC Мотор, ThermoProtect |
| Степен скорости | 6 |
| Нива температура | 6 |
| Комплект | Не |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Тегло | 730 g |
| Гаранция | 24 месеца |