- -5,11 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 2100 W |
| Accesorii incluse | Hub |
| Functii | Cool shot, Motor AC, ThermoProtect |
| Trepte de viteza | 6 |
| Trepte temperatura | 6 |
| Set | Nu |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Greutate | 730 g |
| Garanție | 24 luni |