- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα
Το σεσουάρ Philips Pro διαθέτει ένα υψηλής απόδοσης μοτέρ AC ειδικά σχεδιασμένο για την επαγγελματική αγορά. Παράγει αέρα με ταχύτητα έως και 130 χλμ./ώρα, για γρήγορα και αποδοτικά αποτελέσματα.
Αυτό το επαγγελματικό σεσουάρ 2100 W δημιουργεί μια εξαιρετικά ισχυρή ροή αέρα. Το αποτέλεσμα του συνδυασμού ισχύος και ταχύτητας κάνει το στέγνωμα και το styling των μαλλιών σας γρήγορη και εύκολη διαδικασία.
Η ρύθμιση θερμοκρασίας ThermoProtect παρέχει βέλτιστη θερμοκρασία στεγνώματος αλλά και επιπλέον προστασία των μαλλιών από την υπερθέρμανση. Με εξίσου ισχυρή ροή αέρα, έχετε τέλεια αποτελέσματα ενώ φροντίζετε τα μαλλιά σας.
Τα αρνητικά φορτισμένα ιόντα εξαλείφουν τον στατικό ηλεκτρισμό, περιποιούνται τα μαλλιά σας και λειαίνουν την τρίχα, για εντονότερη λάμψη και στιλπνότητα των μαλλιών. Το αποτέλεσμα; Μαλλιά λαμπερά, λεία που δεν φριζάρουν.
Μια επαγγελματική λειτουργία που είναι άκρως απαραίτητη και χρήσιμη, το κουμπί CoolShot παρέχει μια έντονη ριπή κρύου αέρα. Χρησιμοποιείται μετά το φορμάρισμα για να ολοκληρώσετε και να προσθέσετε την τελευταία πινελιά στο στυλ σας.
Το άνοιγμα 9 χιλ. του στομίου εστιάζει τη ροή του αέρα στα μαλλιά για styling ακριβείας σε συγκεκριμένες περιοχές. Το ιδανικό εξάρτημα για βούρτσισμα κατά το στέγνωμα και το styling.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Το σεσουάρ Philips Pro διαθέτει ένα υψηλής απόδοσης μοτέρ AC ειδικά σχεδιασμένο για την επαγγελματική αγορά. Παράγει αέρα με ταχύτητα έως και 130 χλμ./ώρα, για γρήγορα και αποδοτικά αποτελέσματα.
Αυτό το επαγγελματικό σεσουάρ 2100 W δημιουργεί μια εξαιρετικά ισχυρή ροή αέρα. Το αποτέλεσμα του συνδυασμού ισχύος και ταχύτητας κάνει το στέγνωμα και το styling των μαλλιών σας γρήγορη και εύκολη διαδικασία.
Η ρύθμιση θερμοκρασίας ThermoProtect παρέχει βέλτιστη θερμοκρασία στεγνώματος αλλά και επιπλέον προστασία των μαλλιών από την υπερθέρμανση. Με εξίσου ισχυρή ροή αέρα, έχετε τέλεια αποτελέσματα ενώ φροντίζετε τα μαλλιά σας.
Τα αρνητικά φορτισμένα ιόντα εξαλείφουν τον στατικό ηλεκτρισμό, περιποιούνται τα μαλλιά σας και λειαίνουν την τρίχα, για εντονότερη λάμψη και στιλπνότητα των μαλλιών. Το αποτέλεσμα; Μαλλιά λαμπερά, λεία που δεν φριζάρουν.
Μια επαγγελματική λειτουργία που είναι άκρως απαραίτητη και χρήσιμη, το κουμπί CoolShot παρέχει μια έντονη ριπή κρύου αέρα. Χρησιμοποιείται μετά το φορμάρισμα για να ολοκληρώσετε και να προσθέσετε την τελευταία πινελιά στο στυλ σας.
Το άνοιγμα 9 χιλ. του στομίου εστιάζει τη ροή του αέρα στα μαλλιά για styling ακριβείας σε συγκεκριμένες περιοχές. Το ιδανικό εξάρτημα για βούρτσισμα κατά το στέγνωμα και το styling.
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2100 W |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής |
| Λειτουργίες | Cool shot, Κινητήρας AC, ThermoProtect |
| Βαθμός ταχύτητας | 6 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 6 |
| Σειρά | Οχι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Βάρος | 730 g |
| Εγγύηση | 24 μήνες |