- -15,34 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Пластмаса, ABS |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 2100 W |
| Захранващо напрежение | 220-240 V |
| Включени аксесоари | Концентратор |
| Функции | Cool shot, DC мотор, Температурна защита |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 3 |
| Комплект | Не |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Гаранция | 24 месеца |