- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
Τεχνολογία ThermoShield για απόλυτη προστασία από τη θερμότητα
Γρήγορο στέγνωμα για επαγγελματικά αποτελέσματα με 2100W
2 φορές περισσότερα ιόντα για λαμπερά μαλλιά που δεν φριζάρουν
Ακριβής έλεγχος με 6 ρυθμίσεις θερμότητας και ταχύτητας
Κρύος Αέρας για κράτημα που διαρκεί
Λεπτό στόμιο για διορθώσεις και τελειοποίηση του φορμαρίσματος
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Τεχνολογία ThermoShield για απόλυτη προστασία από τη θερμότητα
Γρήγορο στέγνωμα για επαγγελματικά αποτελέσματα με 2100W
2 φορές περισσότερα ιόντα για λαμπερά μαλλιά που δεν φριζάρουν
Ακριβής έλεγχος με 6 ρυθμίσεις θερμότητας και ταχύτητας
Κρύος Αέρας για κράτημα που διαρκεί
Λεπτό στόμιο για διορθώσεις και τελειοποίηση του φορμαρίσματος
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Πλαστικό, ABS |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 2100 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής |
| Λειτουργίες | Cool shot, Μοτέρ DC, Προστασία θερμοκρασίας |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Οχι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |