- -15,34 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Plastic, ABS |
| Culoare | Alb |
| Putere | 2100 W |
| Tensiune alimentare | 220-240 V |
| Accesorii incluse | Hub |
| Functii | Cool shot, Motor DC, Protecția la temperatură |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Set | Nu |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Garanție | 24 luni |