- -10,72 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сешоари |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Бял, Черен |
| Мощност | 2000 W |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Включени аксесоари | Концентратор, Дифузер |
| Функции | Студен въздух, Халка за удобно съхранение, Защита от прегряване, Контрол на температурата, Концентратор на въздух, Защита против прегряване, Еко настройка, Нехлъзгаща се дръжка, Бутон за студен въздух |
| Степен скорости | 2 |
| Нива температура | 3 |
| Комплект | Да |
| Тип | Класически |
| Част от тялото | Коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина на кабела | 1.75 m |
| Тегло | 495 g |
| Гаранция | 24 месеца |