- -10,72 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сешоари |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Alb, Negru |
| Putere | 2000 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Accesorii incluse | Hub, Difuzor |
| Functii | Aer rece, Halka pentru depozitare convenabilă, Protecția împotriva supraîncălzirii, Controlul temperaturii, Concentrator de aer, Protecție împotriva supraîncălzirii, ECO SETUP, Un mâner anti-alunecare, Un buton aer rece |
| Trepte de viteza | 2 |
| Trepte temperatura | 3 |
| Set | DA |
| Tip | Clasic |
| Zona corporala | Păr |
| Tip utilizare | Intern |
| Lungime cablu | 1.75 m |
| Greutate | 495 g |
| Garanție | 24 luni |