- -10,72 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сешоари |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| Εξουσία | 2000 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Συγκεντρωτής, Διαχύτης |
| Λειτουργίες | Κρύος αέρας, Δακτύλιος για άνετη αποθήκευση, Προστασία από υπερθέρμανση, Ελεγχος θερμοκρασίας, Συμπυκνωτής αέρα, Προστασία από υπερθέρμανση, Οικολογική ρύθμιση, Αντιολισθητική λαβή, Κουμπί κρύου αέρα |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Σειρά | Ναι |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Μήκος καλωδίου | 1.75 m |
| Βάρος | 495 g |
| Εγγύηση | 24 μήνες |