- -40,90 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Смесители за мивки |
|
| Тип команда | Единична |
| Покритие | Хром |
| Цвят | Хром/Черен |
| Стил | Стандартен |
| Материал | Инокс |
| Тип чучур | Въртящ се |
| Тип смесител | Кухненска мивка |
| Височина | 17.5 cm |
| Тип монтиране | Мивка, На плот |
| Завъртане чучур | 360 ° |
| Тип дебит | Регулируем |
| Диаметър патрон | 35 мм |
| Дължина чучур | 31.5 cm |