- -40,90 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Смесители за мивки |
|
| Tipul comenzii | Singur |
| Acoperire | Crom |
| Culoare | Crom / negru |
| Stil | Standard |
| Material | Inox |
| Tipul de canal | Cotitură |
| Tip mixer | O chiuvetă de bucătărie |
| Înălţime | 17.5 cm |
| Tipul de montare | Chiuvetă, Deasupra |
| Gura rotativă | 360 ° |
| Tipul de debit | Reglabil |
| Diametrul cartușului | 35 mm |
| Lungimea canalului | 31.5 cm |