- -40,90 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Смесители за мивки |
|
| Τύπος εντολής | Μονή |
| Κάλυψη | Χρώμιο |
| Χρώμα | Хром/Черен |
| Στυλ | Standard |
| Υλικό | Inox |
| Τύπος σωλήνων | Περιστρεφόμενος |
| Τύπος μίξερ | Νεροχύτης κουζίνας |
| Υψος | 17.5 cm |
| Τύπος στήριξης | Νεροχύτης, Στον πάγκο |
| Περιστρεφόμενο στόμιο | 360 ° |
| Τύπος χρέωσης | Ρυθμιζόμενος |
| Διάμετρος φυσιγγίου | 35 mm |
| Μήκος σωλήνων | 31.5 cm |