- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сокоизстисквачки |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Сив, Черен |
| Предназначен за | Плодове, Зеленчуци |
| Употреба | Домашна |
| Ключови характеристики | Система за безопасност, Измиване в съдомиялна, Система против капене, Защита от прегряване, Пулс |
| Материал контейнер | Пластмаса |
| Мощност | 700 W |
| Ниво на шум | 75 dB |
| Степен скорости | 2 |
| Обем на отделението за сок | 0.450 l |
| Обем на отделението за отпадък | 1.5 l |
| Тегло | 4.5 Kg |
| Диаметър на тръбичката | 6.5 cm |