- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Gri, Negru |
| Utilizat pentru | Fructe, Legume |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici cheie | Sistem de siguranță, Spălarea în mașina de spălat vase, Sistem anti-picurare, Protecția împotriva supraîncălzirii, Puls |
| Material recipient | Plastic |
| Putere | 700 W |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Trepte de viteza | 2 |
| Capacitate recipient suc | 0.450 l |
| Capacitate recipieint pulpa | 1.5 l |
| Greutate | 4.5 Kg |
| Diametru tub | 6.5 cm |