- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сокоизстисквачки |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Προορίζεται για | Φρούτα, Λαχανικά |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σύστημα ασφαλείας, Πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, Σύστημα κατά των διαρροών, Προστασία από υπερθέρμανση, Σφυγμός |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Πλαστικό |
| Εξουσία | 700 W |
| Επίπεδο θορύβου | 75 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Όγκος του διαμερίσματος χυμών | 0.450 l |
| Όγκος του χώρου αποβλήτων | 1.5 l |
| Βάρος | 4.5 Kg |
| Διάμετρος σωλήνα | 6.5 cm |