- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сокоизстисквачки |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Сив, Черен |
| Предназначен за | Плодове, Цитруси |
| Употреба | Домашна |
| Ключови характеристики | Система за безопасност, Защита от прегряване |
| Мощност | 1000 W |
| Степен скорости | 2 |
| Обем на отделението за сок | 1 l |
| Обем на отделението за отпадък | 2 l |
| Височина | 30 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Тегло | 3.960 Kg |
| Диаметър на тръбичката | 8.5 cm |