- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Gri, Negru |
| Utilizat pentru | Fructe, Citrice |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici cheie | Sistem de siguranță, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Putere | 1000 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Capacitate recipient suc | 1 l |
| Capacitate recipieint pulpa | 2 l |
| Inaltime | 30 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Greutate | 3.960 Kg |
| Diametru tub | 8.5 cm |