- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сокоизстисквачки |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Προορίζεται για | Φρούτα, Εσπεριδοειδή |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σύστημα ασφαλείας, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Εξουσία | 1000 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Όγκος του διαμερίσματος χυμών | 1 l |
| Όγκος του χώρου αποβλήτων | 2 l |
| Υψος | 30 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Βάρος | 3.960 Kg |
| Διάμετρος σωλήνα | 8.5 cm |