- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сокоизстисквачки |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Предназначен за | Плодове, Цитруси |
| Употреба | Домашна |
| Ключови характеристики | Система за безопасност, Измиване в съдомиялна, Пулс |
| Материал контейнер | Пластмаса |
| Мощност | 600 W |
| Степен скорости | 3 |
| Обем на отделението за сок | 0.600 l |
| Обем на отделението за отпадък | 1 l |
| Височина | 30 cm |
| Ширина | 18 cm |
| Дължина | 28 cm |
| Тегло | 2.5 Kg |
| Диаметър на тръбичката | 6.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |