- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сокоизстисквачки |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Προορίζεται για | Φρούτα, Εσπεριδοειδή |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σύστημα ασφαλείας, Πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, Σφυγμός |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Πλαστικό |
| Εξουσία | 600 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Όγκος του διαμερίσματος χυμών | 0.600 l |
| Όγκος του χώρου αποβλήτων | 1 l |
| Υψος | 30 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Μήκος | 28 cm |
| Βάρος | 2.5 Kg |
| Διάμετρος σωλήνα | 6.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |