- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Inox, Negru |
| Utilizat pentru | Fructe, Citrice |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici cheie | Sistem de siguranță, Spălarea în mașina de spălat vase, Puls |
| Material recipient | Plastic |
| Putere | 600 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Capacitate recipient suc | 0.600 l |
| Capacitate recipieint pulpa | 1 l |
| Inaltime | 30 cm |
| Latime | 18 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Greutate | 2.5 Kg |
| Diametru tub | 6.5 cm |
| Garanție | 24 luni |