- -11,76 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сокоизстисквачки |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Предназначен за | Цитруси |
| Употреба | Домашна |
| Материал контейнер | Пластмаса |
| Мощност | 160 W |
| Степен скорости | 1 |
| Обем на отделението за сок | 0.400 l |
| Височина | 29.5 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Дължина | 28 cm |
| Тип продукт | Електрическа цитрус преса |
| Гаранция | 24 месеца |