- -11,76 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Inox |
| Utilizat pentru | Citrice |
| Utilizare | Intern |
| Material recipient | Plastic |
| Putere | 160 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Capacitate recipient suc | 0.400 l |
| Inaltime | 29.5 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Tip produs | Електрическа цитрус преса |
| Garanție | 24 luni |