- -11,76 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сокоизстисквачки |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Προορίζεται για | Εσπεριδοειδή |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Πλαστικό |
| Εξουσία | 160 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Όγκος του διαμερίσματος χυμών | 0.400 l |
| Υψος | 29.5 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Μήκος | 28 cm |
| Τύπος Προϊόντος | Електрическа цитрус преса |
| Εγγύηση | 24 μήνες |