- -5,11 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сокоизстисквачки |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял, Зелен |
| Предназначен за | Цитруси |
| Употреба | Домашна |
| Ключови характеристики | Система против плъзгане, Промяна на посоката на въртене |
| Материал контейнер | Пластмаса |
| Мощност | 25 W |
| Степен скорости | 1 |
| Обем на отделението за сок | 700 ml |
| Височина | 20.6 cm |
| Ширина | 16.2 cm |
| Дължина | 16.2 cm |
| Гаранция | 24 месеца |