- -5,11 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb, Verde |
| Utilizat pentru | Citrice |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare, Schimbați direcția de rotație |
| Material recipient | Plastic |
| Putere | 25 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Capacitate recipient suc | 700 ml |
| Inaltime | 20.6 cm |
| Latime | 16.2 cm |
| Lungime | 16.2 cm |
| Garanție | 24 luni |