- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сокоизстисквачки |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό, Πράσινο |
| Προορίζεται για | Εσπεριδοειδή |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Αλαγή της φοράς περιστροφής |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Πλαστικό |
| Εξουσία | 25 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Όγκος του διαμερίσματος χυμών | 700 ml |
| Υψος | 20.6 cm |
| Πλάτος | 16.2 cm |
| Μήκος | 16.2 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |