- -17,90 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сокоизстисквачки |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Предназначен за | Плодове |
| Употреба | Домашна |
| Материал контейнер | Пластмаса |
| Мощност | 1000 W |
| Степен скорости | 2 |
| Обем на отделението за сок | 1 l |
| Обем на отделението за отпадък | 2 l |
| Височина | 41 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 33.5 cm |
| Тип продукт | Сокоизстисквачка |
| Гаранция | 24 месеца |