- -17,90 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Сокоизстисквачки |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Προορίζεται για | Φρούτα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Πλαστικό |
| Εξουσία | 1000 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Όγκος του διαμερίσματος χυμών | 1 l |
| Όγκος του χώρου αποβλήτων | 2 l |
| Υψος | 41 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 33.5 cm |
| Τύπος Προϊόντος | Сокоизстисквачка |
| Εγγύηση | 24 μήνες |