- -17,90 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Inox, Negru |
| Utilizat pentru | Fructe |
| Utilizare | Intern |
| Material recipient | Plastic |
| Putere | 1000 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Capacitate recipient suc | 1 l |
| Capacitate recipieint pulpa | 2 l |
| Inaltime | 41 cm |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 33.5 cm |
| Tip produs | Сокоизстисквачка |
| Garanție | 24 luni |