
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сокоизстисквачки |
|
| Материал корпус | Стомана |
| Цвят | Инокс |
| Предназначен за | Плодове Зеленчуци |
| Употреба | Домашна |
| Материал контейнер | Пластмаса |
| Мощност | 700 W |
| Степен скорости | 2 |
| Обем на отделението за сок | 0.75 l |
| Височина | 41 см |
| Ширина | 22.5 см |
| Дължина | 32 см |
| Гаранция | 24 месеца |