
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Material carcasa | Oţel |
| Culoare | Inox |
| Utilizat pentru | Плодове Зеленчуци |
| Utilizare | Intern |
| Material recipient | Plastic |
| Putere | 700 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Capacitate recipient suc | 0.75 l |
| Inaltime | 41 см |
| Latime | 22.5 см |
| Lungime | 32 см |
| Garanție | 24 luni |