
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сокоизстисквачки |
|
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι |
| Χρώμα | Inox |
| Προορίζεται για | Плодове Зеленчуци |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Πλαστικό |
| Εξουσία | 700 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Όγκος του διαμερίσματος χυμών | 0.75 l |
| Υψος | 41 см |
| Πλάτος | 22.5 см |
| Μήκος | 32 см |
| Εγγύηση | 24 μήνες |