
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сокоизстисквачки |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Жълт |
| Предназначен за | Плодове |
| Употреба | Домашна |
| Материал контейнер | Пластмаса |
| Мощност | 0 W |
| Степен скорости | 1 |
| Височина | 22 cm |
| Ширина | 13 cm |
| Дължина | 36.2 cm |