
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Galben |
| Utilizat pentru | Fructe |
| Utilizare | Intern |
| Material recipient | Plastic |
| Putere | 0 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Inaltime | 22 cm |
| Latime | 13 cm |
| Lungime | 36.2 cm |