
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сокоизстисквачки |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Προορίζεται για | Φρούτα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Πλαστικό |
| Εξουσία | 0 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Υψος | 22 cm |
| Πλάτος | 13 cm |
| Μήκος | 36.2 cm |