- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Сокоизстисквачки |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Червен |
| Предназначен за | Плодове Зеленчуци |
| Употреба | Домашна |
| Материал контейнер | Тритан |
| Мощност | 150 W |
| Степен скорости | 2 |
| Обем на отделението за сок | 0.7 l |
| Височина | 38 cm |
| Ширина | 16.8 cm |
| Дължина | 36 cm |
| Гаранция | 24 месеца |