- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Material carcasa | Plastic, Oţel |
| Culoare | Rosu |
| Utilizat pentru | Плодове Зеленчуци |
| Utilizare | Intern |
| Material recipient | Tritan |
| Putere | 150 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Capacitate recipient suc | 0.7 l |
| Inaltime | 38 cm |
| Latime | 16.8 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Garanție | 24 luni |