- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Сокоизстисквачки |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Προορίζεται για | Плодове Зеленчуци |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Тритан |
| Εξουσία | 150 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Όγκος του διαμερίσματος χυμών | 0.7 l |
| Υψος | 38 cm |
| Πλάτος | 16.8 cm |
| Μήκος | 36 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |