- -5,11 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Сокоизстисквачки |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Предназначен за | Плодове |
| Употреба | Домашна |
| Ключови характеристики | Промяна на посоката на въртене, Защита от прегряване |
| Материал контейнер | Пластмаса |
| Мощност | 300 W |
| Степен скорости | 1 |
| Обем на отделението за сок | 0.650 l |
| Височина | 27.5 cm |
| Ширина | 18.5 cm |
| Дължина | 29.5 cm |