- -5,11 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Сокоизстисквачки |
|
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Argint, Negru |
| Utilizat pentru | Fructe |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici cheie | Schimbați direcția de rotație, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Material recipient | Plastic |
| Putere | 300 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Capacitate recipient suc | 0.650 l |
| Inaltime | 27.5 cm |
| Latime | 18.5 cm |
| Lungime | 29.5 cm |